Ewa Drozd
Znajdujesz się na: » Strona główna » Kim jestem?

Kim jestem?

kim jestem

To ja!

Jestem głogowianką od 1965 roku. Mam 49 lat, a moja rodzina to: mąż Roman, syn Krzysztof, córka Estera i zięć Damian.
Jestem właścicielką  yorka Bolusia, który jest ulubieńcem całej rodziny. W wolnych chwilach, których ciągle mam zbyt mało, czytam. Głównie literaturę piękną.

 

Jaka jestem?

Przede wszystkim normalna i nie udająca kogoś, kim naprawdę nie jestem. Nie lubię obłudy, kłamstwa i chciwości. Od najmłodszych lat rodzice wpoili mi zasady, których wiernie się trzymam.
Są nimi: wrażliwość na krzywdę innych oraz uczciwość ponad wszystko we wszystkich sferach życia.
Moje wady? Jestem uparta. Jeśli wierzę, że mam rację dążę do celu bez względu na trudności. Jednak z wiekiem nauczyłam się sztuki kompromisu.
Potrafię przyznać się do błędu, kiedy życie pokazuje, że nie miałam racji w swoich decyzjach czy poglądach.

 

Co chcę osiągnąć?

W życiu prywatnym - samodzielność dzieci, tak aby mogły realizować swoje plany i żyć na własny rachunek, nie robiąc nikomu krzywdy.
Zawodowo? Kiedy przejdę na emeryturę chciałbym być pewna, że zrobiłam wszystko, aby Dolny Śląsk oraz miasto w którym żyję było przyjazne jego mieszkańcom, bezpieczne i gwarantujące godne i spokojne życie wszystkim bez względu na wykształcenie i stan majątkowy.
Szczególnie zależy mi na polepszeniu sytuacji dzieci niepełnosprawnych, ich rodziców i opiekunów.

 

 

 

line

 

Mówią o mnie

To wyjątkowo wrażliwa osoba na sprawy społeczne, a w szczególności potrzeby dzieci. Jestem przekonana, że to nie wynika z jej zawodu. Ona po prostu taka jest.
Otwarta i uczulona na potrzeby innych. Anna Lechowska, prezes Stowarzyszenia dla Dzieci i Młodzieży "Szansa" w Głogowie

Jest skuteczna w swojej działalności, a jeśli nawet czegoś nie może zrobić, zawsze ma szczere intencje.
Potrafi słuchać i służy dobrą radą.Ks. kanonik Rafał Zendran, proboszcz parafii kolegiackiej w GłogowieKs. kanonik Rafał Zendran, proboszcz parafii kolegiackiej w Głogowie

Jako gospodarz Gminy Sława, pragnę podziękować Pani Ewie Drozd za wieloletnią współpracę. Przede wszystkim za aktywne włączenie się w sprawy ratowania Jeziora Sławskiego.
Pani Ewa Drozd jest zaangażowana w sprawy nie tylko rekultywacji jeziora, ale też w inne sprawy o charakterze lokalnym.
Dysponuje dużą wiedzą zarówno pod kątem merytorycznym, jak i czysto "ludzkim".
Jest kompetentym partnerem w sprawach związanych z problemami jakimi borykają się samorządy miejskie i wiejsko - miejskie. Okazane przez Panią Ewę Drozd wsparcie i zaangażowanie, z pewnością przyczyni się do lepszej współpracy z samorządem Gminy Sława.Cezary Sadrakuła, Burmistrz Sławy

Jako osobą, która od wielu lat prowadzi działalność gospodarczą, znakomicie rozumie nasze problemy i doskonale się z nią współpracuje.Bogusław Dębski, prezes Głogowskiego Zrzeszenia Handlowców i Producentów

Jest poselską opatrznością nad szpitalem. Wywiązuje się z obietnic. Dzięki jej działalności i staraniom nasza placówka zmienia się na lepsze.Tadeusz Tofel, dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Głogowie

Sympatyczna, życzliwa i nigdy mnie nie zawiodła.Henryk Gałka, były piłkarz Chrobrego Głogów

ul. Słodowa 32
67-200 Głogów
Biuro poselskie
76 833 30 62